Zapraszamy do SPECJALISTYCZNEGO SKLEPU przy naszej Przychodni (róg ul. Zdzieskiej i Wąskiej) - oferujemy m.in. karmy dla zwierząt, dodatki paszowe, środki pielęgnacyjne
Lekarze
 
lek. wet. Marek Mencel
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zawód lekarza weterynarii wykonuje nieprzerwanie od 1977 roku. Pracował m.in. jako kierownik PZLZ w Borku Wielkopolskim.
W 1990 roku założył firmę "Mencel-Vet".
Specjalista rozrodu zwierząt i chorób świń, uczestnik licznych kongresów krajowych i międzynarodowych.
Prywatnie jest miłośnikiem turystyki górskiej, historii, literatury amerykańskiej, interesuje się także psychologią oraz religią.  
 
 
lek. wet. Marek Mencel
lek. wet. Przemysław Mencel
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2008 r. Jego pasją od zawsze była chirurgia i leczenie małych zwierząt. Już jako student związany był z Katedrą i Kliniką Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, jako świeżo upieczony lekarz weterynarii odbył w Klinice roczny staż kliniczny w latach 2008-2009.
W latach 2009-2013 pracował w Przychodni weterynaryjnej Vetan we Wrocławiu, gdzie stale doskonalił swoje umiejętności. W październiku 2013 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej, zwieńczone państwowym egzaminem i uzyskał tytuł specjalisty chirurga.
Kiedy tylko czas pozwoli lubi wędrować po górach, uprawiać sport lub spędzać czas z rodziną.
Właściciel psa Dexona, suczki Pancetty i kota Błażeja.
 
 
lek. wet. Przemysław Mencel
lek. wet. Karolina Sklorz-Mencel
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od momentu ukończenia studiów w 2010 r. nieprzerwanie związana była z kilkoma lecznicami na terenie Wrocławia.
Lekarzem weterynarii chciała być od najmłodszych lat, co sprawiło, że swój zawód wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem.
W kręgu jej zainteresowań pozostają choroby wewnętrzne zwierząt towarzyszących oraz diagnostyka mikroskopowa. Od 2013 r. pracuje w Przychodni "Mencel-Vet", gdzie oprócz rozwiązywania medycznych zagadek prowadzi pracownię videoendoskopii oraz laboratorium diagnostyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach.
Prywatnie jej zamiłowaniem są sporty walki, uwielbia gotować i podróżować oraz spędzać czas ze swoimi zwierzętami - psem Dexonem, suczką Pancettą i kotem Błażejem.
 
 
lek. wet. Karolina Sklorz-Mencel
lek. wet. Jacek Mencel
Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu ukończył w 2005 r. W firmie "Mencel-Vet" pracuje od samego początku swojej kariery zawodowej.
Ukończył studia specjalizacyjne z zakresu "Choroby przeżuwaczy" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty chorób przeżuwaczy .
Zajmuje się w głównej mierze zagadnieniami rozrodu zwierząt (diagnostyka ciąży, diagnostyka zaburzeń płodności met. USG) oraz diagnozowaniem i repozycją skrętów trawieńca.
W wolnym czasie z zapałem oddaje się pracom na działce.
 
 
lek. wet. Jacek Mencel

 
 
 
 
Technicy Weterynarii:
 
Bartłomiej Niedziela
Pracę w "Mencel-Vet" rozpoczął w 2009 r., kiedy to ukończył Technikum Weterynaryjne we Wrześni.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zwierząt gospodarskich.
Oprócz pracy w terenie ustawicznie pogłębia wiedzę zawodową - ukończył studia inżynierskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (kierunek: zootechnika), aktualnie w trakcie studiów magisterskich.
W czasie wolnym interesuje się literaturą, turystyką i sportem.
 
 
tech. wet. Bartłomiej Niedziela
Eryk Lekowski
Absolwent 5-letniego Państwowego Technikum Weterynaryjnego we Wrześni o profilu profilaktyka i lecznictwo zwierząt.
W firmie "Mencel-Vet" pracuje od 1997r, zajmuje się profilaktyką i leczeniem dużych zwierząt.
Prywatnie miłośnik militariów i wojsk specjalnych, lubi historię II Wojny Światowej, dodatkowo pasjonuje się akwarystyką. Jest wiernym fanem klubu żużlowego Unia Leszno.
 
 
tech. wet. Eryk Lekowski
Michał Kuźnia
Urodzony w 1957 r. w Rawiczu, w 1977 r. ukończył 5-letnie Państwowe Technikum weterynaryjne we Wrześni. W latach 1977-1991 pracował w Państwowym Zakładzie Leczniczym dla Zwierząt w Borku Wielkopolskim, od 1991 r do chwili obecnej w firmie "Mencel-Vet".
Zajmuje się profilaktyką i leczeniem zwierząt gospodarskich.
Zainteresowania: motoryzacja, podróże, polityka
 
 
tech. wet. Michał Kuźnia
 
 
KSIĘGOWOŚĆ:
 
Danuta Mencel
 
 
MENCEL-VET Adres
MENCEL-VET godziny otwarcia
MENCEL-VET godziny otwarcia

Przychodnia weterynaryjna MENCEL-VET to połączenie nowoczesności, tradycji i doświadczenia. Nasza oferta to m.in. szczepienia, profilaktyka, diagnostyka laboratoryjna, chirurgia, RTG, USG, położnictwo, kompleksowa opieka nad fermami bydła i trzody chlewnej.

Do góry
face